قالب وبلاگ حرفه ای چهارده معصوم برای بلاگفا

قالب وبلاگ مذهبی چهارده معصوم بلاگفا
  • شناسه محصول
    82
وبلاگ‌های مذهبی، هیئتی و مساجد

قالب وبلاگ چهارده معصوم با طراحی حرفه ای و مدرن برای سرویس سایت‌سازی بلاگفا طراحی و ارائه شده است. این قالب وبلاگ مذهبی بلاگفا طراحی خاص و منحصربفردی دارد اما واکنشگرا نیست.

اگر یک وبلاگ مذهبی در زمینه‌هایی نظیر هیئت، مسجد یا معارف اسلامی دارید این قالب وبلاگ شاید همان چیزی باشد که دنبال آن بودید و می‌خواستید وبلاگ خود را ویژه ، خاص و متمایز نمایید.

در صفحه نخست این قالب وبلاگ مذهبی حرفه ای کتیبه‌ای مزین با اسماء متبرک چهارده معصوم علیهم‌السلام کار شده است.  وقتی روی اسامی مبارک هر کدام از ائمه اطهار کلیک نمایید تصویر بزرگتر به نمایش درمی‌آید.

منوی راهبری حرفه‌ای و مدرن این قالب امکان سوییچ کردن بین بخش‌های مختلف سایت را در اختیار بینندگان سایت شما قرار می‌دهد.

دقت داشته باشید ممکن است برخی کدهای موزیک رایج در سطح وب روی این قالب به درستی کار نکنند. به طور کلی توصیه ما به شما عدم استفاده از کدهای موزیک در کد قالب وبلاگ است. زیرا با تغییر ذائقه مخاطبان اینترنت چنین محتواهایی اثر عکس روی مخاطب می‌گذارد.

نکته دیگری که بایستی متذکر شویم سرعت بارگذاری این قالب است. سرعت بارگذاری این قالب همانی است که در پیش نمایش آنلاین دموی قالب مشاهده می‌کنید پس دموی قالب را به دقت مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید سرعت بارگذاری صفحه وب شما با این قالب وبلاگ ممکن است با دمو متفاوت باشد. زیرا ممکن است برخی از عکس‌ها و منابع پست‌های شما از سرورهایی با سرعت پایین بارگیری شوند.

لیست پیش نمایش سایر دموهای این محصول
این قالب در 4 نسخه تحویل شما خواهد شد. لطفا قبل از خرید قالب وبلاگ ، دموی هر 4 نسخه را به دقت مورد بررسی قرار دهید.
محصولات مرتبط

دیدگاهی بنویسید.

0